Mozzik jep lajmin e madh

Mozzik ka një surprizë për fansat e tij.

Mozzik para pak minutave ka njoftuar se gjatë mbrëmjes së sotme do lansoj një projekt të ri muzikor, për të cilin është shumë i entuziazmuar dhe mezi pres ta publikojë, shkruan lajmi.net.

Ai në njoftimin e bërë kishte shkruar “Kur t’bohet ora 00:00 publikohet 1 projekt , 1 kong , 1 videoklip qe se kom bo ma heret…100% keni me gjet veten secili/a 00:00”.

Ndryshe, Mozzik është duke shijuar suksesin e këngës së fundit ‘Dhelpër dinake’ e cila tani ka arrtiur të arkëtoj më shumë se 12 milionë klikime në Youtube.