Të gjithë sytë nga ajo, Angela provokative nga dhoma e gjumit në videon e fundit

Angela Martini është shfaqur joshëse në videon e fundit.

Modelja shqiptare, Angela Martini, njihet për pozat në të cilat shfaqet tejet joshëse, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe me ta ndanë imazhe të tilla dhe jo vetëm.

Angela së fundmi e ka promovuar librin e saj të parë për të cilin të gjitha informacionet i ka shpalosur në Instagram.

E së fundmi ka zgjedhur që t’i bëjë të gjithë ta kthejnë kokën nga ajo me një video të postuar ku shfaqet joshëse nga dhoma e gjumit.

View this post on Instagram

The Moon 🌔 made me do it 🛸 Video: @olsibeci

A post shared by Angela Martini 🌙 (@angela_martini) on