Mozzik e nis ditën me këtë video të ëmbël pranë Hanës

E, Mozzik nuk ka hezituar të publikojë edhe një video në storie në Instagram, shkruan lajmi.net.

25 vjeçari shihet pranë vajzës së tij, derisa e mëson për të numëruar ndërsa në një tjetër video Hana këndon pak nga kënga e reperit.

Theksojmë se, sipas videos Mozzik gjendet në shtëpinë e tij dhe nuk dihet se a ka qenë edhe Loredana.

Ndryshe, sipas disa thashethemeve së fundi thuhet se çifti do të bëhen sërish prindër./Lajmi.net/