“Mos më tradhto”, Ganiu dhe Edona koordinohen për bashkëpunim

Ganiu dhe Edona janë dy nga banorët që u zgjodhën të preferuarit e publikut për tre javë me radhë

Në prajmin e fundit, Edona nuk u shpëtua nga zingjiri nga miqt e saj Blero dhe Blerando dhe kjo e acaroi shumë atë.

Ajo kërkoi nga Ganiu të bëhen shok dhe të vazhdojnë këtë garë së bashku, shkruan lajmi.net.

“Mos më tradhto” i tha ai Edonës i cili si duket nuk i beson shumë asaj.

Edona është një nga të nominuarit e kësaj jave.  /Lajmi.net/