Morena Taraku ‘reklamon’ blerjet e fundit duke u endur veç në të brendshme

Këngëtarja dhe modelja shqiptare, Morena Taraku, nuk po ndalon së provokuari.

Me videon e fundit ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve derisa shfaqet duke ‘reklamuar’ blerjet e fundit e endet veç në të brendshme.

Morena ka qenë ndër emrat më të komentuar së fundmi dhe e gjithë kjo lidhur me jetën e saj private dhe një audio incizim që doli në media.

Mirëpo si duket ajo e ka marrë gjithë këtë me sportivitet dhe duket shumë e lumtur në videon e postuar.