Morena Taraku kujton ditët në Tajlandë, publikon vidoen e hipur mbi elefant

Morena Taraku së fundmi i ka kaluar disa ditë pushimi në Tajlandë.

Nga atje ka publikuar fotografi dhe video nga më të ndryshmet ndërsa tani kur pushimet kanë mbaruar, modelja dhe këngëtarja e ka ndarë me ndjekësit një video nëpërmjet të cilës ka lënë të kuptohet se po i mungon ajo kohë.

Ajo shihet e hipur mbi elefantin i cili quhet Choo dhe ka thënë se po i mungon shumë.

“Më mungon Choo”, ka shkruar Morena pranë postimit.