Morena Taraku kalon çdo limit me këtë paraqitje nga Dubai

Dhe, Morena Taraku nuk po i ndal postimet në rrjete sociale teksa po shijon jetën luksoze atje, shkruan lajmi.net.

Sapo ka ndarë një imazh në profilin e saj zyrtar në Instagram derisa ka pozuar në bikini me ngjyrë të zezë duke i venë në pah linjat e saj trupore.

’55 gradë’, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit ku mori komente të shumta nga ndjekësit.

Morena ka zbuluar edhe hotelin se ku është duke qëndruar në fotografinë që ka zgjedhur ta ndajë në rrjete sociale.

Theksojmë se, dukjen e saj për këtë paraqitje e ka kombinuar me një palë syze dhe bizhuteri prej ari./Lajmi.net/