Loredana me stil të ri flokësh

Dukjes së saj, Loredana ia ka shtuar edhe një xhaketë me ngjyrë të gjelbër duke i dhënë një dukje perfektë. Në këto fotografi, reperja tregoi edhe lokacionin e cila gjendet në Zvicër.

Si pothuajse në secilin postim edhe në këtë të fundit, krijuesja e hitit ‘Genic’ mori komente dhe pëlqime të shumta nga ndjekësit e saj./Lajmi.net/