Morena provokon me të brendshme neon

Sapo ka publikuar një imazh veshur në të brendshme e cila ka ekspozuar nga asetet e saj, shkruan lajmi.net.

Morena Taraku e ka publikuar në profilin e saj në Instagram fotografinë e cila shihet duke mbajtur një qenush në dorë i cili merr vëmendje me veshjen me ngjyrë të njëjtë si këngëtarja.

Ajo nuk ka publikuar ndonjë mbishkrim në fotografi vetëm se e ka postuar, teksa shihet se ka kombinuar dukjen me një kapelë në kokë dhe flokë të gjata me ngjyrë të zezë.

Ndryshe, Morena ka shpeshtuar fotografitë joshëse duke marrë vëmendjen e fansave dhe ndjekësve në rrjete sociale./Lajmi.net/