Morena kopjon Kylie Jennerin, vesh rrobat që u bënë ‘hit’ në internet

Morena Taraku është modelja dhe këngëtarja e njohur kosovare , e cila çdo herë ka ngjallur interesim të madh te publiku.

Postet e saj provokuese e kanë bërë një emër mjaft të ndjekur edhe në rrjetet sociale.

Sa i përket pamjes së jashtme ajo çdo herë është vlerësuar si një femër e bukur, madje shpesh është krahasuar edhe me yjet botërore të showbizit.

Morena po ashtu komentohet shpesh edhe për jetën luksozë që bën, ku veshjet e saja çdo herë kanë marrë vëmendje për shkak të markës që bartin.

E së fundmi, e veshur e gjitha firmato ajo kopjon miliarderen me famë botërore, Kyli Jennerin, pikërisht me rrobat që u bën ‘hit’ në internet kundër të ftohtit.