Moderatorja e “Big Brother VIP Kosova” zbulon se është shtatzënë për herë të dytë

Moderatorja e “Big Brother VIP Kosova”, Jonida Vokshi, ka ndarë lajmin e bukur.
Jonida sonte në “prime” ka zbuluar se është shtatzënë për herë të dytë, shkruan lajmi.net.

Opinionistët dhe Alaudini e kanë uruar për lajmin e bukur.

Sonte po mbahet “prime” i cili pritet të “shpërthejë”.