Modelja shqiptare çmend Milanon, i la gojëhapur edhe italianët

Modelja shqiptare, Dorina Gegiçi ka bërë një fotosesion në Milano ditëve të fundit dhe paraqitja e saj ka stepur edhe disa qytetarë të këtij vendi.

Ajo ka disa vite që është aktive në skenën e modës jo vetëm në Shqipëri, por edhe jashtë saj.

E tillë është paraqitur në një video të para do dite kur Dorina është parë në një paraqitje të saj në Milano e ku ka bërë një sfilim që ka rënë edhe në vëmendje të qytetarëve milanist atje.

Bukuroshja shqiptare është parë duke defiiluar me një fustan të shkurtër ngjyrë ari.

Ajo ka shkruar se ky ishte një fotosesion i saj që është duke e bërë në këtë qytet. Bukuroshja ka pasur edhe fotosesione të tjera që ka bërë edhe në disa vende të tjera ekzotike me fillim të këtij viti.