Ministrat dhe funksionarët e lartë të BDI-së ia festojnë Ahmetit ditëlindjen (FOTO)

Ministra dhe funksionarë të lartë të BDI-së mbrëmjen e djeshme kanë festuar ditëlindjen e kryearti të BDI-së, Ali Ahmeti në sallën për takime në ndërtesën e re ku u vendos Ministria për sistem politik dhe marrëdhënie me bashkësitë me të cilën udhëheq Artan Grubi.
Fotoja shkaktoj shumë reagime në opinion ngase aty shihen funksionarët të cilët nuk mbajnë maska dhe nuk kanë distancë mes tyre. /SHENJA/