Milot Rashica bëhet baba

Dita e sotme është shumë e veçantë për futbollistin Milot Rashica dhe bashkëshorten e tij.

Çifti kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, ndërsa kanë ndarë me ndjekësit edhe fotografinë e parë pranë tij.

Belkiz lindi një djalë, të cilin e pagëzuan Tian, ndërsa në foton me djalin në krahë, ajo dhe Miloti dukeshin shumë të lumtur.

“Mirësevjen në botë djali im. Të duam Tian Rashica 😇19.05.2020 @milotrashica7 ❤️”, ka shkruar ajo.