Miami “në flakë” nga bukuroshja kosovare Blerta Veseli

Bukuroshja Blerta Veseli, e cila kishte rrëmbyer edhe kurorën e Miss Kosovës në vitin 2020, po e shijon karrierën dhe jetën e saj në Miami.
Ajo po vazhdon karrierën e saj si modele në ShBA, ku së fundmi ka ndarë edhe disa fotografi “të nxehta” nga atje.

E veshur me bikine të zeza, këtë herë, bukuroshja Blerta Veseli ka zgjedhur plazhin për disa fotografi të publikuara në Instagram, ku ajo është shumë aktive.

“Po bëhet nxehtë, ka shkruar Veseli krahas fotografisë, duke ekspozuar edhe format e saj perfekte trupore.

Theksojmë se Blerta së fundmi ka nënshkruar disa kontrata për modeling me kompani të ndryshme si Prettylittlething, Ohpooly, AdoreMe e të tjera.