Mes zërave për ndarje nga Patrisi, Tuna nxjerr në shitje banesën në Prishtinë

Ka kohë që Tuna Sejdiu nuk është parë në publik bashkë me bashkëshortin e saj, Patris Berisha, shkruan lajmi.net.

Qarkullojnë thashetheme se çifti kanë ndarë rrugët, por asnjëri nuk ka pranuar publikisht se ka ndodhur diçka e tillë.

Por, Tuna së fundi përmes rrjeteve sociale ka bërë të ditur se ka nxjerrë në shitje banesën e saj në Prishtinë.

Artistja ka kohë që nuk ka qenë aktive me projekte të reja muzikore, por pritet që së shpejti të rikthehet me këngë të re.

Ndryshe, Tuna dhe Patrisi janë prindër të djali, të cilin e quajnë Tian. /Lajmi.net/