Melinda Ademi nis punën për këngën e radhës

Përmes një imazhi të publikuar në storie në Instagram nga studio, Melinda shtoi dyshime se po përgatit diçka të re, shkruan lajmi.net.

Ajo ndau pamje të mikrofonit derisa shkroi edhe një përshkrim se ka dashuri të madhe ndaj studiove muzikore.

“I dua studiot”, shkroi Melinda në mbishkrimin e postimit.

Kujtojmë se, “Qa din ti” është projekti i fundit muzikor i lansuar nga Melinda dy javë më parë dhe deri më tani ka arritur 4 milion shikime.