Jeniffer Lopez fotografohet duke dal nga shtëpia e Ben Affleck

Ndërkohë, Jennifer Lopez ishte në gjendje të kalonte ca kohë private me të edhe të premten, kur u pa që po largohej nga shtëpia e tij në lagjen Pacific Palisades të Los Angeles, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja dhe aktorja 51-vjeçare dukej e relaksuar ndërsa po drejtohej për në shtëpi me një makinë Mercedes të errët.

Jennifer më parë është parë të largohet nga shtëpia e Benit në Cadillac Escalade. Ajo tregoi fytyrën e saj me një imazh të zbukuruar me elegancë dhe flokët e saj me ngjyrë karamel të ndara në mes.

Ajo dukej se kishte një dukje të ngjashme si ajo në një postim në Instagram nga e hershme të premten që nxirrte në pah makijazhin e saj të patëmetë dhe flokët voluminoze.

Ylli i Hustlers bëri një selfie para pasqyre që e tregonte atë me një bluzë të bardhë me mëngë të fryra dhe një fund portokalli me rripa me një të çarë nga marka Valentino.