‘Medelina 2’, S4MM thotë: Shihemi së shpejti

S4MM pas një pauze disa mujore që kishte, shumë shpejt pritet të kthehet me një këngë të re, ka njoftuar tetovari me anë të një postim në Instagram.

Në postimin e bërë ai kishte shkruar ‘Shihemi këto ditë’ dhe ndau një pjesë të klipit të ri, e siç ishte paralajmëruar edhe më parë, reperi do sjellë ‘Medelina 2’.

Kujtojmë se kënga e fundit e tij titullohet ‘Mirë se vjen’ dhe ishte publikuar në qershor të këtij viti duke arritur mbi dy milionë klikime në platformën e Youtubes.