Meda publikon foton e veçantë së bashku me gruan dhe fëmijët

Këngëtari i njohur shqiptar, Mehdin Pergjeçaj e ka publikuar një foto me familjen e tij.

Në foton e postuar Meda shihet krah bashkëshortes së tij dhe fëmijëve dhe imazhi është realizuar në mënyrë shumë të veçantë.

Meda pranë fotos nuk ka shkruar asgjë vetëm se me emojin që e ka postuar ka treguar se familja e tij për të është e gjithë bota.