Me stil si të viteve ’70, Bebe Rexha mahnit me pamjen voluminoze në para-ndejën e ‘Grammy Awards 2023’

Të gjithë sytë u kthye nga Bebe Rexha gjatë paraqitjes së saj në para-ndejën e ‘Grammy Awards 2023’, të organizuar nga ‘Warner Music Group’ në Hollywood Athletic Club të enjten.

Interpretuesja e hitit “In the Name of Love”, 33 vjeçe, kanalizoi dukjen e femrave të viteve 70’ në një kostum ngjyrë vjollce të thellë me një hark në bel, shkruan DailyMail.

Bebe, e lindur me emrin origjinal Bleta Rexha, kombinoi veshjen e ndritshme me taka të ngjashme me platformë ngjyrë vjollce dhe veshi fustanet e saj bionde me kaçurrela shumë voluminoze.

Bebe Rexha (Foto: David Livingston/WireImage)

Bukuroshja me origjinë shqiptare i kishte lënë flokët e saj bionde në një stil të hapur voluminoz, duke marrë kështu një pamje mjaft dramatike.

Për aksesorë, këngëtarja e hitit “I’m a mess” kishte zgjedhur një palë vathë argjendi dhe një numër unazash.

Bebe Rexha (Foto: David Livingston/WireImage)

Sa i përket makijazhit, ajo zgjodhi qerpikët dramatikë dhe një skuqje rozë në faqet e saj.

E diela do të jetë një prej mbrëmjeve më të rëndësishme në karrierën e Bebe Rexhës.

Bebe Rexha (Foto: David Livingston/WireImage)

Kjo pasi ajo potencialisht mund të fitojë një prej çmimeve më të rëndësishme në karrierën e saj, atë të “Grammy”-t.

Ajo është nominuar për çmimin “Kënga më e mirë ritmike/elektronike” për bashkëpunimin e saj shumë të suksesshëm me David Guettan, “I’m Good (Blue)”.

Bebe Rexha (Foto: Stefanie Keenan/Getty Images for Warner Music)

 

Bebe Rexha (Foto: David Livingston/WireImage)

 

Bebe Rexha (Foto: Phillip Faraone/Getty Images for Warner Music)

 

Bebe Rexha (Foto: Phillip Faraone/Getty Images for Warner Music)