“Me shpirtin e shpirtit”, Anita pozon krahë Ramushit derisa argëtohen në koncertin e Elvana Gjatës

Ramush dhe Anita Haradinaj, së fundmi kanë qenë një nga klubet e njohura, shkruan lajmi.net.

Ishte, bashkëshortja e ish-kryeministrit ajo e cila ka postuar fotografi bashkë me të dhe këngëtaren Elvana Gjata e cila edhe ka performuar mbrëmë.

“Me shpirtin e shpirtit”, shkruan Anita në fotografinë e publikuar me Ramushin ndërsa me Elvana Gjatën ka shkruar ‘Ne të dyja si gjithmonë’.

Ndryshe, Anita Haradinaj ka një raport shumë të mirë me artistët e estradës dhe shpesh shihet në mbrëmje muzikor./Lajmi.net/