Me shami në kokë e në xhami, Luana Vjollca uron Ramazanin

Sot është fillimi i muajit të shenjtë të Ramazanit dhe më këtë rast nuk munguan urimet nga fytyrat publike.

Së fundi, Luana Vjollca ka zgjedhur që me një shami në kokë të urojë të gjithë besimtarët mysliman, shkruan GazetaBlic.

“Ju uroj të gjithë besimtarëvve mysliman një Ramazan të mbarë”, ka shkruar Luana./GazetaBlic/