Më në fund del podcasti i Afrones me Bleron

Besoni ose jo, podcasti i shumë përfolur i Afrona Dikes me ish bashkëshortin, këngëtarin Blero, do ta shohë dritën e publikimit.

Sipas burimeve të afërta, podcasti del sonte dhe më në fund shikuesit do të kenë rast të dëgjojnë shumë të pa thëna.

Blero e cilësoj si shumë dramatike fushatën që i parapriu podcastit, por me sa duket është pajtuar që ai të lëshohet në publik, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtari aktualisht po i gëzohet suksesit të hitit të ri, këngës me titull “Galeri dhe Zemra jem” në bashkëpunim me Uki Latifi.