Më joshëse se kurrë në 34-vjetorin e lindjes, Fjolla falënderon të gjithë për urimet

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, sot e ka pasur një ditë të veçantë.

Kjo për faktin se ishte ditëlindja e saj dhe mbushi 34 vite jetë.

Këtë herë ndryshe nga herët e tjera, ajo festoi e izoluar shkak i pandemisë, mirëpo nuk kanë munguar as urimet e shumta nga familjarë, miq e fansa.

Para pak minutash nëpërmjet një Instastory ajo i ka falënderuar të gjithë për kohën që kanë ndarë për ta uruar atë me rastin e ditëlindjes.