Me balluke e stil të veçantë, Era Istrefi duket tërheqëse në pozat e reja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, momentalisht është duke shijuar suksesin e këngës së re të quajtur “Hala”.

Ky projekt, të cilin e solli në bashkëpunim me Don Xhonin, u prit jashtëzakonisht mirë nga publiku dhe vetëm për pak ditë kaloi shifrën e dy milionë klikimeve në platformën YouTube.

Derisa po gëzon një sukses të tillë, ajo po vazhdon të ndajë edhe imazhe të reja në rrjetet sociale.

Foto: Screenshot/Instagram

Biondja, që shquhet për stilin unik, kësaj radhe solli disa fotografi të reja me një kostum dypjesësh.

28-vjeçarja mes tjerash ka vënë në pah linjat trupore, për të cilat flitet mjaft shpesh.

 

“Ai o sajko sajko o shum psycho per ket ëeep”, ka shkruar ajo referuar një pjese të një teksti të këngës së re.

Reklama

E njëjta krahas kësaj po vazhdon të jetë aktive edhe me mbrëmje e koncerte. /Telegrafi/