Marina Vjollca josh me dukjen elegante në të bardhë

Marina njihet si një ndër femrat më të bukura të ekranit televiziv shqiptar, shkruan lajmi.net.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku publikon imazhe të ndryshme me të cilat gjithmonë tërheq vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi ka lënë pa fjalë fansat e saj me postimin e bërë në Instagram ku shihet e veshur me të bardhë teksa flokët dhe grimi vetëm sa e kompletojnë paraqitjen e saj.

Marina u pa të dukej elegante me veshjen e e bardh dhe xhinse teksa edhe grimin e kishte kombinuar mjaft bukur.

Ajo pranoi komente pozitive nga ndjekësit e saj duke e komplimentuar atë në dukje.