Majk publikon imazhin e ëmbël me djalin

Reperi Majk kohën e lirë po e kalon me djalin e tij Roanin.

Ai në llogarinë e tij në Instagram së fundmi ka publikuar foto ku shihet me djalin dhe dyshja duken mjaft këndshëm së bashku.

Roanin reperi e ka nga lidhja me Majlinda Zekën.