“Madhëria e saj”, kështu i referohet Stresi Mimoza Mustafës

Mbrëmë artistja e njohur kosovare, Mimoza Mustafa publikoi një fotografi me rep-artistin Stresi.

Dyshja shiheshin të ishin së bashku në një festë.

Nuk vonoi shumë dhe imazhin e ri-postoi edhe reperi i cili e cilësoi Mimozën si madhëri.

“Madhëria e saj”, shkroi ai sipër imazhit.