Lyrical Son ndan një moment romantik me bashkëshorten

Lyrical Son është njëri prej reperëve më të suksesshëm në vend, i cili njihet për shumë projekte muzikore.

Së fundi, reperi ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet në përqafim të gruas së tij, Gresës.

Çifti dukeshin shumë të lumtur teksa po kalojnë kohën pranë fëmijëve të tyre gjatë këtyre ditëve të izolimit për shkak të pandemisë.

Për ndryshe, Lyrical Son dhe Gresa janë prindër të dy vajzave.

Për ndryshe, “100” titullohet projekti i fundit i Lyrical Son në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe Singullar.