Lyrical Son me dedikim emocionues për të bijën

Lyrical Son ka prekur me fjalët që ia dedikoi vajzës.

Lyrical Son ka ndarë me ndjekësit disa imazhe, në të cilat u shfaq bashkë me vajzën, shkruan lajmi.net.

Pranë këtyre fotografive, reperi i premtoi asaj se do të jetë gjithmonë afër saj.

“…do të jem gjithmonë aty për ty”, janë fjalët e Lyrical Son, i cili pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Kujtojmë se Lyrical Son dhe Gresa Krasniqi janë prindër të dy vajzave, Eva dhe Erika.