Modelja ruse provokon ndjekësit me fotografi nga jahti në Miami

Anastasia Kvitko ka publikuar fotografi tërheqëse nga Miami.

Anastasia Kvitko është shumë aktive me fotografi provokuese, në të cilat zakonisht shfaqet në të brendshme, shkruan lajmi.net.

Së fundi, modelja ka publikuar disa imazhe nga jahti në Miami, ku shfaqi linjat bombastike trupore.

Fotografitë e saj pranuan komente dhe pëlqime të shumta nga ana e ndjekësve, që në total llogarit 10 milionë të tillë.

View this post on Instagram

Swimsuit @fashionnova ad @fashionnovamen ❤️

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on