Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë

Këngëtarja Dafina Dauti është bërë nënë për herë të dytë.

Dafina Dauti ka sjellë në jetë fëmijën e dytë, e që është vajzë, shkruan lajmi.net.

Këtë gjë e bëri të ditur vetë këngëtarja përmes një postimi në Instagram, ku publikoi fotografinë e parë të vajzës.

Dafina dhe partneri i saj, Tafil Kurtishi, vendosën që vajzën ta pagëzonin me një emër të veçantë, Kaylee.

Për ndryshe, Dafina Dauti ka edhe një vajzë, e cila quhet Elizabetë.