Lumi dhe Bardulla publikojnë këngën e re

Lumi B sapo ka lëshuar video-projektin e ri.

Lumi B kishte paralajmëruar se gjatë ditës së sotme do të publikojë këngën e tij të re, minuta më parë u publikua projekti i ri nga Lumi, shkruan lajmi.net.

‘Lamborghini hustle’ titullohet kënga të cilën reperi e ka punuar me Bardullën, dyshja që vite më parë kishin krijuar hitin ‘Hey’, kthehen me një tjetër duet.

Në linkun e mëposhtëm mund ta gjeni këngën më të re të Lumi B dhe Bardull.