Cardi B lë për të dëshiruar me paraqitjen e fundit

Cardi B ka ‘tmerruar’ me pamjen e saj.

Cardi B gjatë vikendit ishte fotografuar nga disa paparazi në një qendër tregtare në Miami, reperja ka habitur të gjithë me pamjen e saj, shkruan lajmi.net.

Bashkëshortja e Offset kishte dalë në publik me një shami në kokë dhe një fustan të ngushtë ngjyrë kaltërt, dhe pa pikë grimi ajo ‘zhgënjeu’ fansat me pamjen.

Kujtojmë se ajo nuk është hera e parë që merr kritika për paraqitjet e “pakujdesshme” në publik.