Lumi B bëhet baba për herë të dytë

Reperi i njohur shqiptar, Lumi B, është bërë baba për herë të dytë.

Ishte bashkëshortja e tij Miranda, e cila e bëri të ditur këtë lajm, përmes një postimi në InstaStory, ku edhe konfirmoi se djali i tyre erdhi në jetë më 28 mars.

“Më datën 28 mars 2024, jemi bekuar me lindjen e djalit tonë. Sot gjej rastin dhe dua të falënderoj nga zemra gjithë personelin mjekësor”, shkroi bashkëshortja e reperit.

Lumi B dhe Miranda janë një çift tejet i këndshëm dhe dyshja po ashtu kanë një djalë tjetër së bashku.

Vetëm, sot u bë i ditur lajmi se dyshja janë bërë prindër për herë të dytë. /Telegrafi/