Luana Vjollca, një ‘nënadimreshë’ seksi

Luana duket shumë joshëse në foton e fundit.

Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit një imazh të ri në rrjete sociale, ku duket si çdo herë atraktive, shkruan lajmi.net.

Moderatorja ishte veshur si ‘nënadimreshë’ dhe pranoi komente të shumta nga ana e ndjekësve të saj.

Kujtojmë se Luana gjatë këtij viti që po e lëmë pas ishte shumë aktive edhe në muzikë, ndërsa aktualisht është e angazhuar në emisionin e saj “Shiko kush Luan”.