Luana Vjollca nis përgatitjet për xhirimet e klipit të ri

Dhe, sipas postimeve të saj kënga e cili është duke u finalizuar do jetë një baladë, shkruan lajmi.net.

Ndërkohë, përmes një imazhi të publikuar në profilin e saj në Instagram, Luana zbuloi se ka nisur xhirimet e videoklipit.

E veshur vetëm në rroba-larje me një palë take ngjyrë rozë këngëtarja shkroi se po punon për klipin.

“Ditë e re, projekt i ri”, shkroi Luana në mbishkrimin e postimit teksa mori komente të shumta nga ndjekësit të cilët po e presin me padurim projektin e saj.

Ndryshe, kjo është kënga e parë e Luana Vjollcës për vitin 2021./Lajmi.net/