Luana Vjollca ekspozon barkun e tonifikuar nga ashensori

Dhe, Luana Vjollca ka ndarë një fotografi joshëse në storien e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

E veshur me një palë xhinse dhe një bluzë të shkurtër me ngjyrë të gjelbër ajo ka venë në dukje barkun e tonifikuar.

Dukjes së saj, këngëtarja i ka shtuar një çantë elegante dhe mban syze në sy dhe telefoni  në anën e djathtë të dorës.

Ndryshe, Luana Vjollca së fundmi ka realizuar një fotosesion e cila u shfaq me një stil që nuk jemi mësuar ta shohim./Lajmi.net/