ShowBiz Luana Vjollca bëhet me shtëpi luksoze në Kosovë

Luana Vjollca bëhet me shtëpi luksoze në Kosovë

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca prej vitesh ka ndërtuar një karrierë të suksesshme si një prej fytyrave më të dashura në ekranet shqiptare.

Prezantuesja e cila e ka provuar vetën edhe në këndim krahas karrierës gëzon edhe një jetë luksoze dhe këtë e tregon edhe përmes rrjeteve sociale.

Bukuroshja bionde e cila jeton dhe vepron në Tiranë tashmë si shtëpinë të dytë do të ketë edhe Kosovës, kjo sepse Luana ka blerë shtëpinë në një zonë malore.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Përmes një postimi në Instagram, Luana ka treguar se është bërë me shtëpinë edhe në Kosovës ndërsa ka publikuar pamje nga oborri i saj.

Foto: Luana Vjollca/Instagram

“U bëra me shtëpi në Kosovën time. Zgjodha ta kem në një zonë malore, me ajër të pastër, për të shijuar borën e malet e bukura të Kosovës sa herë që kam nevojë të shkëputem nga tymi i qytetit”, ka shkruar moderatorja sipër imazheve.

Reklama

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Ndryshe, pas një pauze të gjatë, Luana ka zbuluar se së shpejti do të rikthehet në televizion me një emision të ri.

Sa i përket muzikës, gjatë verë ajo lansoi bashkëpunimin me artistin ndërkombëtar Rayvannyn “Pele pele”. /Telegrafi/

Foto: Luana Vjollca/Instagram

Foto: Luana Vjollca/Instagram