Luana pozon joshëse me fustan të kuq, e quan veten burrëreshë

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca, vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net.

Së fundmi i ka publikuar disa fotografi në të cilat duket tejet joshëse.

E veshur me fustan të kuq, këngëtarja ka treguar këmbën seksi dhe gjoksin, ndërsa pranë njërit postim e ka quajtur veten burrëreshë.

Luana njihet si një femër tejet punëtore e cila përveç me emisionin e saj, punon shumë edhe për projekte të reja muzikore./Lajmi.net/