Luana poston fotot nga festa e ditëlindjes që mbajti para tri jave

Luana Vjollca është treguar pak sa e vonuar.

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare që simpatizohet nga një masë e gjerë para tri jave ka festuar ditëlindjen e saj, ku pranoi urime të shumta, shkruan lajmi.net.

Ndërsa sot ajo ka postuar përmbledhjen me fotografi nga festa e ditëlindjes.

“Meqe e festuam tere muajin ditelindjen jemi brenda me fotot 😂 #2Shtatori me miq zemre!”, shkroi ajo.

Derisa ende nuk dihet se ku do ta shohim sërish Luanën, pas ndërprerjes së emisionit “Shiko kush luan”.

Kujtojmë se së fundmi Luana ka bërë një investim në Kosovë, duke blerë një vilë luksoze.