Luana dhe Marina festuan në Dubai, sjellin pamjet

Luana dhe Marina Vjollca pas përfundimit të një viti të suksesshëm udhëtuan drejt Dubait.

Motrat Vjollca vendosën që atje ta presin ndërrimin e moteve, ndërsa në rrjete sociale publikuan pamje për ndjekësit.

“2020 me dashurine time Marina Vjollca”, ka shkruar Luana sipër një videoje.