Luana bëhet brune, mezi njihet pas këtij ndryshimi

Luana duket krejtësisht ndryshe në paraqitjen e fundit.

Luana Vjollca është ndër emrat më të komentuar të ekranit, e cila i kushton kujdes të veçantë secilës paraqitje publike, shkruan lajmi.net.

Ajo, së fundi ka vendsur të bëjë një ndryshim, teksa u shfaq si brune dhe habiti të gjithë me këtë paraqitje.

Ajo kishte veshur një fustan të ngushtë të shkurtër, në të cilin teksoi linjat e formësuara trupore.

“Kush je ti dhe cfare i ke bere Luanes?”, shkruan ajo sipër fotografive.

Ndryshe, Luana Vjollca së fundi ka nisur përgatitjet për projektin e ri muzikor, të cilin pritet ta lansojë së shpejti.