“Lotët e nanës”, kënga më e re nga Remzie Osmani

Remzie Osmani gjatë kësaj kohe është shumë aktive me projekte muzikore për fundvit, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka publikuar këngën e re me titull “Lotët e nanës”, një baladë kjo me vargje shumë prekëse.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge u kujdes Ilir Berani, kurse orkestrimin e bëri Miti Geci.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin e ri nga Remzie Osmani me titull “Lotët e nanës”. /Lajmi.net/