Loredana Zefi shton edhe një tatuazh në trup

Loredana është e pasionuar pas tatuazheve dhe këtë e ka dëshmuar edhe së fundi duke shtuar edhe një të ri, shkruan lajmi.net.

“Unë i dua fëmijët” është tatuazhi më i ri që reperja ka vendosur ta shtoi në njërën dorë të saj.

Ndryshe, Loredana bashkë me Mozzik njihen si të pasionuar pas tatuazheve pasi edhe reperi ka disa prej tyre duke u nisur nga duart, gjoksi.

Theksojmë se nuk dihet numri i tatuazheve që Loredana posedon pasi nuk e ka bërë publike për fansat e saj./Lajmi.net/