Loredana Zefi mezi njihet në këtë fotografi

Loredana Zefi duket krejtësisht ndryshe në imazhin e fundit.

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, qëndon aktive në rrjete sociale sidomos në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo me ndjekësit ndan imazhe të ndryshme, nga mbrëmjet muzikore, puna në studio e përditshmëria me vajzën Hanën.

Së fundmi e ka publikuar një foto nga shtrati dhe si duket është e posa zgjuar nga gjumi. Në imazhin e postuar Loredana mezi njihet.