Loredana tregon cila ishte fjala e parë që tha Hana

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi është njëra ndër emrat shumë të dashur për publikun.

Ajo që nga fillimi i karrierës  arriti që rreth vetes të mbledh shumë fansa të cilët e ndjekin dhe mbështesin me komente të ndryshme në rrjete sociale.

Së fundmi u tregua e hapur duke ju dhënë mundësinë që ti bëjnë pyetje dhe dikujt prej ndjekësve u ka interesuar se cila ishte fjala e parë e Hanës.

Përmes opsionit pyetje/përgjigje në Instagram, reperja e njohur në Gjermani tha se vajza e saj tha “Papa” për herë të parë.

Kujtojmë se Loredana dhe Mozzik janë ndarë por kohët e fundit e kanë bërë ‘lëmsh’ publikun me daljet e tyre të përbashkëta në publik./Lajmi.net/