Loredana po sjell shembull pozitiv për vajzat e gratë

Këngëtarja e njohur Loredana Zefi, se fundmi ka ndryshuar dukjen e saj.

Ajo nuk po përdor më grim të rëndë, duke e anashkaluar pamjen ekstravagante.

Ajo, ka vendos të jetë e thjeshtë dhe me veshje sportive. Këtë e ka bërë të ditur përmes postimeve të saj në “Instagram’’.

 

Madje kjo po komentohet shumë nga ndjekësit e saj, duke e komplimentuar se po përcjell një mesazh te bukur për vajzat e reja.

Zefi ka një kohe që nuk është aktive në muzike, projekti i saj i fundit ishte më Ylli Limani, ku mblodhi mijëra klikime, shkruan “Kosovarja”