Liberta ‘djeg’ rrjetin, shfaqet ‘bombastike në fustan të kuq

Moderatorja e njohur, Liberta Spahiu çdo herë zgjon kureshtje me imazhet që publikon.

E njohur edhe për fizikun e saj të perfeksionuar, prezantuesja tërheqë vëmendje në secilën mënyrë.

Bukuroshja e “Prives”, nuk e ka ndërmend të heqë dorë nga provokimet.

Tanimë i janë shndërruar në zakone postimet qofshin foto, apo videot provokuese.

Pragu festiv e ka gjetur akoma më të përgatitur, si çdo imazh tjetër edhe Liberta ka sjellë ca imazhe të bukura duke uruar vitin e ri.

E veshur në fustan të kuq, në të cilin ka ekspozuar gjoksin moderatorja po duket më joshëse se zakonisht.

“Lumturia dhe hareja qofshin mbi trupat tuaj te njome, le te shperthej ky 2019sh le te behte cop”, ka shkruar sipër imazheve provokuese.